STRÁNKY PRO VÁS JEŠTĚ PŘIPRAVUJEME !!!

Zavolejte nám

732 622 195 604 296 646
po – pá 9.00 – 17.00
ZNÁTE SLOVO HOMESTAGING? My ano a rádi Vám s tím pomůžeme! Co je to homestaging?

Služby přímo pro Vás!

Prodej nemovitosti

Chcete prodat svou nemovitost?

Chcete prodat svou nemovitost, mít jistotu kompletního servisu a nemuset se o nic starat, mít vše bez starostí? Stačí nás kontaktovat a o vše se postaráme. Vaše nemovitost bude před focením upravena (homestaging), nafocena.

Bude zpracována marketingová propagace, kde bude vytvořena karta nemovitosti pro klienty, složka souhrnných podkladů, aby kupující měl kompletní přehled o nemovitosti a samozřejmě bude propagována na internetových serverech.

Kupující musí Vaši nemovitost mít na očích a nesmí ji přehlédnout, a i proto využívání nejmodernější metody, jak inzerovat a propagovat nemovitosti k prodeji a snažíme se, aby nemovitosti měli kupující stále na očích.

Nezbytnou součástí je i právní servis, který zabezpečuje pro nás precizní advokátní kancelář KLIMUS & PARTNERS s.r.o. 

Veškeré finanční služby pro naše klienty zdarma zařizuje společnosti Money2u s.r.o.

Koupě nemovitosti

Chcete koupit nemovitost?

Rozhodli jste se, že je čas si pořídit nemovitost, která by Vám říkala pane/paní? S námi není problém. Provedeme Vás celý procese koupě a financování a budeme se snažit Vám danou cestu vždy do nejmenších detailů vysvětlit a tím i zjednodušit. Pokud budete mít veškeré informace a budete vědět, že s jakýmkoliv dotazem se na nás můžete obrátit, budeme více klidnější a určitě Vám nepřijde tento proces nijak složitý a zjistíte, že se nemáte čeho bát.

Pro klienty máme i servis hledání nemovitosti, v kompletní balíčku tedy zjistíte s naším úvěrovým specialistou vše o stavu financí a možnostech bank a s realitním makléřem nastavíte hledání, které on udělá za Vás a tak se nemusí o nic starat, jen si vybrat z, pro Vás speciálně připraveného, portfolia nemovitostí z celého trhu.

Nezbytnou součástí je i právní servis, který zabezpečuje pro nás precizní advokátní kancelář KLIMUS & PARTNERS s.r.o. 

Veškeré finanční služby pro naše klienty zdarma zařizuje společnosti Money2u s.r.o.


Pronájem nemovitosti

Máte vlastní nemovitost a nebaví Vás stále řešit, koho budete mít jako nájemníka a zda bude platit včas?  Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s řešením.

Nájemníka Vám najdeme, smlouvy zařídíme přímo na míru a vše domluvíme. Stačí nás jen kontaktovat.

Relativně dost lidí si dnes vydělává peníze pronajímáním nemovitostí, převážně bytů.

Jak se ale vyvarovat toho, že pustíte neprověřeného nájemníka do svého majetku? Či naopak, jak se vyvarovat toho, že pronajmete byt ve špatném stavu? Samozřejmě Vám s tímto krokem pomůžeme, od toho jsme tu. 

Otázek, na které si musí majitel bytu či nájemník odpovědět před podepsáním nájemní smlouvy je mnoho a proto se toho nebojte a obraťte se přímo a nás, jak pro radu, tak pro zprostředkování celého procesu pronájmu.