STRÁNKY PRO VÁS JEŠTĚ PŘIPRAVUJEME !!!

Zavolejte nám

732 622 195 604 296 646
po – pá 9.00 – 17.00

Seznamte se... Reality&You

Kdo jsme?

Naše společnost vznikla v roce 2016 s cílem klienti spolehlivě provést světem realit s profesionálním přístupem a korektním jednáním. Mezi naše priority neřadíme velký tým tvořící strukturu složený z kdekoho, ale na prvním místě je u nás klient.

Cílem je...

V tomto roce je náš cíle stále stejný, být tu pro Vás, pro klienty. Náš proklientský přístup už ocenila řada klientů a toho si velmi vážíme. Chceme realitní trh udělat lepším a ukázat lidem, že tuto práce lze dělat poctivě a profesionálně. Snahou je Vám, klientům, ukázat svět realit z jiného pohledu. Ukázat Vám, co je možné s Vaší nemovostí udělat, jak ji správně stylizovat k prodeje, jak ji na prodej připravit a hlavně Vám vysvětlit, jak probíhá celý proces a důkladně s Vámi projít krok po kroku. Naším cílem je pracovat pro Vás a ukázat Vám, že cesta světem realit může být jednudušší s tím správným člověkem!

Jeden tým

Stále na sobě pracujeme, abyste Vy byli spokojeni!

Náš tým neobsahuje "rychlokvašky", které nevědí, co budou dělat po škole a teprve se hledají. V našem týmu se setkáte jak s realitními makléři, tak i s úvěrovými specialisty s řadou zkušeností, kteří Vás rádi provedou světem financí a pomůžou tak dokončit proces vysněného vlastního bydlení. Nově působíme v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. V současné době naše pobočky najdete v Brně, Třinci a Bystřici.

Naši realitní makléři

Ing. Andrea Doležalová

Požadavky klienta jsou pro mě vždy na prvním místě. Budu makléř přímo pro Vás!

Ivana Hlavinková

Klienti u mě oceňují lidský přístup, srozumitelné poradenství a spolehlivost. Zjistíme spolu, oč Vám jde a za tím půjdeme. Jsem tu pro Vás – zavolejte mi, nebo napište.

Beata Brzusková

Má práce je můj život a nejdůležitější pro mě je, aby to takhle vnímali i mí klienti. Jsem tady pro Vás a budu se těšit na každé milé setkání s Vámi!

Tomáš Svozil

Ve světě financí se cítím jako ryba ve vodě. Pro Vaše finance jsem zde připraven.

Aktuality

  • ČNB mění pravidla pro financování a zpřísňuje podmínky.
  • Ceny bytů v Česku šplhají do oblak. Od roku 2010 ceny narostly průměrně o 40% a to zejména v posledních dvou letech.
  • Lidé stále více chtějí vlastní bydlení. V létě 2017 objemy hypoték atakují hranici 21 miliard korun českých.
  • Ceny developerských projektů rostou, meziročně o více jak 20%.

MOŽNOSTI

Hledáte zajímavou profesi ve které se nebudete nikdy nudit?

Pokud hledáte zajímavou profesi, ve které se nebudete nikdy nudit, budete v kontaktu s lidmi a bavilo by Vás pracovat ve světě realit a financí? Přijďte se k nám podívat a dát si kafe! Nikdy nevíte, co se stane, dokud to nezkusíte.

Reference

Beata Brzusková je naše nová posila v třineckém týmu a klienti jsou s ní velmi spokojeni. "Jsem velice spokojen, jak to šlo vše hladce díky Vám.Velice Vám děkuji a bude-li příležitost, velice rád s Vámi budu opět spolupracovat. "

M. Molin,
klient