STRÁNKY PRO VÁS JEŠTĚ PŘIPRAVUJEME !!!

Zavolejte nám

732 622 195 604 296 646
po – pá 9.00 – 17.00

CO JE TO HOMESTAGING?


Určitě jste se pojmem Home staging už potkali. Jedná se o profesionální prezentaci a přípravu nemovitosti na prodej nebo na pronájem.

Cílem je nemovitost udělat atraktivnější pro okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a doplňků a vytvořit potencionálnímu zájemci představu, že v dané nemovitosti dokáže bydlet.

Nicméně je zde nutné nalézt i správnou hranici, kam je možné se pustit. Pokud home staging udělá realitní kancelář velmi dobře a zájemci si dle první fotky nemovitost zamiluje a poté na prohlídce zjistí, že je to vlastně vybydlená nemovitost, tak je to při nejmenším ztráta času všech.

Proto je velmi důležité najít správnou hranici a vědět, jaké úpravy na prezentaci daná nemovitost sneze.

Největší uplatnění má Home staging u obývaných nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu. Další možností jsou prázdné byty nebo domy a to novostavby či starší nemovitosti. 

Možná jste si to ani neuvědomili, ale home staging využívají i developerské společnosti pro své vzorové byty.

Proč tedy neurychlit proces prodeje či pronájmu nemovitosti a neudělat ji atraktivnější pro zájemce? Pro každého je lákavější fotka hezky sladěné nemovitosti než fotka s prádlem uprostřed obývacího pokoje, nebo se pleteme?


Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme, jak udělat Vaši nemovitost atraktivnější pro zájemce o koupi nebo pronájem.

Kontaktovat